BIŻUTERIA SREBRNA

 

Pracownia Autorska Severance Decoart  specjalizuje się w tworzeniu unikatowej biżuterii srebrnej według własnych projektów inspirowanych naturą. W pracowni Severance Decoart srebro  jest przede wszystkim oprawą  pięknych kamieni naturalnych, podkreślając ich piękno a nie przytłaczając.

 

Specjalnością pracowni są proste, nowoczesne formy, często wzbogacane o elementy metaloplastyki, przypominające surowe i nieobrobione kawałki metalu , czyniąc wyrób niepowtarzalnym. Tworzona jest unikalna biżuteria skierowana do ludzi o indywidualnym podejściu do piękna , gdyż ma w sobie wielką siłę indywidualizmu przekazanego przez twórcę, przez co nosząca ją osoba w wyjątkowy sposób podkreśla swój charakter.

 

Wszystkie wyroby wykonywane są ręcznie, bez użycia gotowych prefabrykatów jubilerskich, co gwarantuje niepowtarzalność wyrobu oraz jakość  użytego materiału, potwierdzony cechą Urzędu Probierczego.  Wszystkie wyroby są wykonywane z zastosowaniem klasycznych technik złotniczych, co ma szczególne znaczenie przy oprawie kamieni jubilerskich i zamocowań oraz gwarantuje solidność oraz ogólną jakość wyrobu. Wszystkie te czynniki sprawiają, iż wyroby posiadające często awangardowe kształty, są w istocie  tradycyjnymi wyrobami jubilerskimi.

 

Zaletą marki Severance jest stawianie na niepowtarzalność a nie na masowość. Każdy wzór jest wyjątkowy i nie do powtórzenia. Dzięki temu można kupić przedmiot jedyny w swoim rodzaju i być prawdziwie oryginalnym. 

 

 

 • biżuteria artystyczna

   

 • kolekcja biżuterii magicznej

  WYSOKO ENERGETYCZNE KAMIENIE,RUNY AMULETY I TALIZMANY


  W kolekcji biżuterii magicznej prezentujemy wyroby biżuterii artystycznej ze szczególnymi , rzadkimi , wysokoenergetycznymi kamieniami, skupiając się na aspektach związanych z medycyną niekonwencjonalną, jogą, astrologią, telepatią i szeroko pojętą magią. Dobieramy amulety i talizmany dla wszelkich rodzajów działań ochronnych i wspomagających. Pomimo  użytkowego charakteru  naszych amuletów i talizmanów, dobór kamieni oraz solidna, estetyczna  oprawa w srebro próby 925 pozwala na szerokie wykorzystanie ich jako biżuterii osobistej.

  ZAPRASZAMY DO MAGICZNEJ  GALERII

 • kolekcja kryształów górskich

 • ametysty i cytryny

 • kolekcja bursztynów

 • kolekcja labradorytów

 • pierścienie artystyczne

 
 
biżuteria artystyczna  srebro   biżuteria srebrna   kamienie naturalne  unikatowa  pracownia autorska