WAHADEŁKA RADIESTEZYJNE

 ARTYSTYCZNE WAHADEŁKA RADIESTEZYJNE

 

Przedstawiamy Państwu ozdobne wahadłka stożkowe do  prostych prac  diagnostycznych ,badawczych i mentalnych w  radiestezji oraz oraz celów terapeutycznych. Estetyka wykonania ,zastosowanie metalu szlachetnego oraz technik jubilerskich pozwala na zastosowanie wyrobu jako osobistej biżuterii.

Wahadełka wykonne  są w całości ze srebra próby 925 własnego wytopu , bez zawartości niklu oraz innych dodatków. Wyroby wykonywane są metodą repusu ręcznego z zastosowaniem technik cyzelerskich , bez użycia obrabiarek mechanicznych, co czyni je całkowicie  unikatowymi. Wykuwanie i wyklepywanie młoteczkiem każdego egzemplarza nadaje mu niepowtarzalny kształt i duszę, co jest nieosiagalne przy produkcji seryjnej na tokarkach.  Niepowtarzalnośc  każdego  egzemplarza  doskonale spełnia wymogi przedmiotu   w pełni osobistego, co powinno stanowic podstawową cechę każdego wahadełka.

Zastosowany materiał posiada unikalne właściwości terapeutyczne. Srebro od wieków używane było jako środek przeciw bakteryjny. W Indiach używane było do odkażania wody, która po tym zabiegu mogła byc używana przez dłuższy czas.

Wahadełko wykonane ze srebra szczególnie polecane jest do leczenia i zapobiegania zakażeń bakteryjnych, stanów zapalnych oraz regeneracji tkanek. W szczególności pomaga przy przepracowaniu,  wyczerpaniu nerwowym i osłabieniu pamięci.

Połączenie srebra z kamieniami naturalnymi, posiadającymi własną energię i właściwości ,nadaje wyrobowi cechy szczególne.

 

Wahadełka wyposażane są w linki srebrne  o  długości 25 cm zakończone kółkiem.

Do każdego wahadełka , w komplecie , dołączany jest elegancki, aksamitny woreczek do przechowywania.

 

 
 
elegancka biżuteria  srebro artystyczne  niepowtarzalne wzory  ręczna robota