Masz pytanie?

Kryształ naturalny ametystu - talizman z runą Ingwaz w srebrze.

 

kod towaru

2641 - 2401 - 21

materiał

srebro  925

kamień

ametyst

kolor

fiolet

waga

5,24 gr.

wielkość wyrobu

37 x 12 x 12 mm.

zawartość srebra w wyrobie:

3,21 gr.

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart.  

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego. 

Oferta dotyczy wisiorka bez łańcuszka. 

Łańcuszek można dobrać odwiedzając moją kolekcję łańcuszków srebrnych   

Charakterystyka wyrobu : 

Magiczny talizman z pięknym, rzadkim kryształem naturalnym ametystu. Kryształ pochodzi z Maroka i jest całkowicie naturalny, surowy.  Kryształ  jest ciemny i ma regularny , pobrużdżony malowniczo kształt.   Korpus kryształu jest surowy, jak by ciosany ale krawędzie choć wyraziste nie są ostre. Kamień zakończony jest regularną , wyszlifowaną perfekcyjnie przez przyrodę , piramidką , koncentrującą energię. Kamień został oprawiony w surowe, lane,  oksydowane srebro ,  tak jednak aby oprawa nie dominowała pięknego kamienia. Oprawa , wykonana   ze srebra , jest bardzo solidna - jej wartość współgra z cennością kamienia . Kamień jest surowy , tak więc i oprawa zawiera zamierzone elementy surowości. Na obudowie umieszczono magiczną runę Ingwaz , nadając mu cechy talizmanu . Wisiorek jest wyrobem unikatowej biżuterii artystycznej przeznaczony dla odbiorcy z indywidualnym podejściem do sztuki a jednocześnie  silnym źródłem energii oraz  talizmanem ochronnym. 

Charakterystyka kamienia : 

Ametyst jest  najbardziej cenionym kamieniem z grupy kwarcu. Przyczyną jego zabarwienia jest żelazo. Nazwa kamienia oznacza "trzeźwy"; w starożytności ametyst uchodził za amulet przeciw pijaństwu. Barwa najczęściej fioletowa, rzadko bladoczerwonofioletowa. Pięknie wygląda w świetle dziennym. Był niegdyś ulubionym kamieniem dostojników kościelnych.

Symbolicznie powiązany ze znakiem Zodiaku - Wodnik i planetą - Jowisz.

Wierzy się, że jest jednym z najskuteczniejszych kryształów dla każdego rodzaju uzdrawiania, często nazywany jest wszechuzdrawiającym. Daje efekty u ludzi, zwierząt i roślin. Działa na choroby duszy i ciała, a szczególnie problemy emocjonalne. Pomaga złagodzić dolegliwości układu trawiennego, zapobiega bezsenności i koszmarom sennym. Uśmierza bóle głowy i oczu. 

Charakterystyka talizmanu : 

Runy-alfabet używany   przez  starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staronordyckie słowu run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamiętnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu. Runy mogą leczyć choroby i im zapobiegać. Współcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii kształtu.

Runa Ingwaz należy alfabetu runicznego Futharku Starszego, Germańskiego i drzemie w niej wielki potencjał energetyczny. Za jej pomocą  można  odczytywać przesłania, analizować sytuacje życiowe - czyli wróżyć ale również, przy pomocy talizmanu z runą , dzięki jego energii , wpływać na swoją rzeczywistość - energetyzować przedmioty, wodę , pożywienie, wzmacniać organizm i zwalczać dolegliwości np., ból. Można również neutralizować negatywny wpływ promieniowania radiestezyjnego. 

Działanie magiczne Runy Ingwaz :   

Runa Ingwaz dodaje chroniącej mocy nowemu życiu(ciąża, noworodek, kiełkujące nasiona, młode rośliny, nowe przedsięwzięcia), wspomaga procesy dojrzewania , procesy wzrostu i rozwoju. Runa ta odpręża, usuwa zmęczenie, poprawia pamięć, pomaga schudnąć. Chroni  również przed urokami. Może być używana do eliminacji złudzeń oraz iluzji.  

Ingwaz pomaga przezwyciężać choroby o podłożu mentalnym oraz dolegliwości skórne. Zwiększa potencję. Podwyższa kreatywność. Podnosi namiętność. Usuwa napięcie. Runa może symbolizować strażnika zdrowego domu i będzie ochraniać rodzinę, umieszcza się ją na końcu magicznych formuł przyciągających pomyślność, gdzie symbolizuje pomyślne zakończenie tego, co zostało zaplanowane, umożliwia koncentrację na najważniejszym zadaniu, można ją wykorzystać do podwyższenia opłacalności przedsiębiorstwa.  

Gdy brakuje nam cierpliwości to należy ją nosić przy sobie, oraz gdy mamy pracę wymagającą systematyczności.

Wybawia od przeciwności losu, wzmacnia umiejętność kierowania się logiką i doświadczeniem które przeżyliśmy, rozwija dar przekonywania i mądrej argumentacji, ułatwia wywieranie wpływu na innych. 

Talizman. Na moc talizmanu ma wpływ szczególny dobór materiałów - zastosowane materiały posiadają  unikalne właściwości energetyczne i terapeutyczne. Ametyst  sam w sobie  jest kamieniem wszechuzdrawiającym, srebro  od wieków stosowane było do odkażania i szczególnie polecane jest do leczenia i zapobiegania zakażeń bakteryjnych, stanów zapalnych oraz regeneracji tkanek. Runa Ingwaz ma działanie silnie energetyzujące. W tym talizmanie tkwi potrójna siła.

Facebook