Masz pytanie?

srebrny pierścień artystyczny z labradorytem

kod towaru

1262 - 0703 - 17

materiał

srebro próby 925

kamień

labradoryt

waga wyrobu:

18,70 gr.

wielkość korpusu:

35 x 28 x 10 mm.

rozmiar: "18-19"  

zaw. srebra w wyrobie

12,8 gr.

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart. 

 

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego 

 

Cechy charakterystyczne wyrobu

 

Oryginalny  srebrny pierścień artystyczny z dekoracyjnym, dużym labradorytem. Unikatowy kamień naturalny,  owalny, o regularnym, kształcie  został osadzony w klasycznej oprawie jubilerskiej z oksydowanego srebra. Kamień jest wyjątkowo piękny, charakteryzujący się różnorodną kolorystyką - z przewagą koloru niebieskiego i błyszczącą , wypolerowaną powierzchnią. Oprawa jest bardzo solidna - wykonana została z ponad 12 gramów srebra próby 925 i jej wartość odpowiada cenności wyrobu. Pierścień jest duży, piękny i ekskluzywny. 

Charakterystyka kamienia

Labradoryt (labrador , spectrolit) to kamień z grupy skalenia. Jego nazwa pochodzi od kanadyjskiego półwyspu Labrador, gdzie został znaleziony. Wykazuje grę barw w metalicznie lśniących odcieniach. Występuje  najczęsciejw barwach: ciemnoszarej, szaroczarnej i zielonej. Najbardziej charakterystyczne są kamienie z niebieskimi i zielonymi efektami, najcenniejsze z całym widmem. Kamień wykazuje jaskrawą, migotliwą grę barw w odcieniach niebieskich, fioletowych, złocistych, zielonych. Zjawisko to określane jest mianem  labradoryzacji

Właściwości energetyczne

Pole energetyczne labradorytu oddziałuje na cechy twórcze i kreatywne człowieka , tak więc jest wskazany dla ludzi poszukujących rożnych inspiracji dodając im entuzjazmu. Łączac energię słońca i księżyca pomaga w przetrwaniu ciężkich momentów w życiu , takich jak stresująca praca czy problemy finansowe. 

Właściwości terapeutyczne

- działanie antytoksykacyjne i oczyszczające

- poprawia metabolizm i przemianę materii

- pobudza fizyczną aktywność i dodaje energii

- używany do energetyzowania wody pitnej

- używany w medytacji - oddziałuje na czakrę podstawy i czakrę szyi

znak zodiaku:koziorożec , ryby, wodnik,rak

Facebook