Masz pytanie?

wisiorek srebrny z labradorytem błękitnym

kod towaru

1282-2203-17

materiał

srebro próby 925

kamień

labradoryt

kolor

błękitny

waga

21,35 gr.

wielkość wyrobu

50 x 25 x 14 mm

zaw.srebra w wyrobie

7,83 gr.

 

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart. 

 

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego 

Wisior oferowany jest bez łańcuszka.

 

Cechy charakterystyczne wyrobu

Oryginalny wisiorek   z pięknym labradorytem naturalnym w nowatorskiej oprawie jubilerskiej z surowego, lanego, oksydowanego srebra. Unikatowy kamień kolekcjonerski   opalizuje intensywnie na niebiesko. Pięknie połyskuje na słońcu, zmieniając zabarwienie w zależności od konta padania światła. Efekty opalizujące są również dobrze widoczne przy świetle elektrycznym.  Kamień jest najwyższej klasy , co oznacza,że efekty opalizacji występują na powyżej 80% powierzchni. Efektem tego są wyjątkowo wyraziste lśnienie. Obudowa kamienia, wykonana w technice metaloplastyki ze srebra najwyższej próby, jest bardzo solidna i  zawiera ponad 7 gramów srebra. Kamień pochodzi z Madagaskaru.  Wyrób ekskluzywny i w pełni unikatowy.   

Wisior oferowany jest bez łańcuszka.

 

Charakterystyka kamienia

Labradoryt (labrador , spectrolit) to kamień z grupy skalenia. Jego nazwa pochodzi od kanadyjskiego półwyspu Labrador, gdzie został znaleziony. Wykazuje grę barw w metalicznie lśniących odcieniach. Występuje  najczęsciejw barwach: ciemnoszarej, szaroczarnej i zielonej. Najbardziej charakterystyczne są kamienie z niebieskimi i zielonymi efektami, najcenniejsze z całym widmem. Kamień wykazuje jaskrawą, migotliwą grę barw w odcieniach niebieskich, fioletowych, złocistych, zielonych. Zjawisko to określane jest mianem  labradoryzacji

Własciwości energetyczne

Pole energetyczne labradorytu oddziałuje na cechy twórcze i kreatywne człowieka , tak więc jest wskazany dla ludzi poszukujących rożnych inspiracji dodając im entuzjazmu. Łącząc energię słońca i księżyca pomaga w przetrwaniu ciężkich momentów w życiu , takich jak stresująca praca czy problemy finansowe. 

Właściwości terapeutyczne

- działanie antyoksydacyjne i oczyszczające

- poprawia metabolizm i przemianę materii

- pobudza fizyczną aktywność i dodaje energii

- używany do energetyzowania wody pitnej

- używany w medytacji - oddziałuje na czakrę podstawy i czakrę szyi

znak zodiaku:koziorożec , ryby, wodnik,rak

Facebook