Masz pytanie?

Srebrny wisior artystyczny z korundem - rubinem różowym.

 

kod towaru

2665 - 1802 - 2021

materiał

srebro próby 925

kamień

korund / rubin różowy

kolor

różowy

waga:

22,00 gr.

wielkość wyrobu:

67 x 16 x 14 mm.

zawartość srebra w wyrobie :

8,28 gr.

 

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart.  

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego. 

Oferta dotyczy wisiora bez łańcuszka. 

Łańcuszek można dobrać odwiedzając moją kolekcję łańcuszków srebrnych   

Cechy charakterystyczne wyrobu :  

Oryginalny, ekskluzywny   wisior artystyczny   z     naturalnym kamieniem szlachetnym rubinem różowym . Korund surowy w odmianie rubinu różowego, o podłużnym kształcie fireball  ,   został osadzony w  oprawie srebrnej z surowego, lanego ,  oksydowanego srebra .   Kamień pochodzi ze Sri Lanki i charakteryzuje się jasnym, naturalnym różowym  wybarwieniem. Ponieważ rubiny i szafiry są bardzo bliskimi krewnymi, naukowcy wciąż zastanawiają się, czy różowy korund można zaliczyć do jasnych rubinów czy różowych szafirów.    Kamień jest w formie podłużnego  kryształu wrzecionowego zwieńczony wypolerowaną na wysoki połysk  kopułą , wykazującą  migotliwe lśnienie. Solidność oprawy współgra z cennością kamienia - zawiera ponad 8 gramów srebra. Na obudowie kamienia umieszczono magiczną runę ingwaz nadając wisiorowi cechy talizmanu.

Jest to przykład unikatowej biżuterii artystycznej przeznaczony dla odbiorcy z indywidualnym podejściem do sztuki. Wyrób  w pełni unikatowy, wykonany  w jednym egzemplarzu, przeznaczony dla odbiorcy ceniącemu niepowtarzalną biżuterię srebrną i jednocześnie doceniającymi  wysokie walory energetyczne kamienia, pełniącego  funkcje talizmanu i amuletu. 

Charakterystyka kamienia : 

Korund -  tlenek  glinu - jest jdnym z najtwardszych minerałów , o twardości 9   i  ustępujący tylko diamentowi. Spośród wielu odmian korundu najbardziej znane , to odmiany szlachetne : szafir i rubin.

Rubin, kamień znany ludzkości od tysiącleci. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego rubeus - czerwony. Kolor ten jest symbolem męskości i ludzkiej namiętności, ale także temperamentu i agresji. . Korund był zawsze postrzegany jako bardzo mocny minerał, odpowiadający wybitnej i charyzmatycznej osobowości. Rubin jest kamieniem oddziaływającym na wiele sfer życia równocześnie. Przede wszystkim przywraca dynamizm, chęć działania , decyzyjności i dodaje w szerokim rozumieniu energii. Odbudowuje wiarę i optymizm i odwagę podejmowania wyzwań oraz odmiany życia. Rubiny przyciągają dobrą energię - również pozytywnych ludzi i zdarzenia.

 Przyporządkowany znakowi Zodiaku - Strzelec. 

Charakterystyka talizmanu : 

Runy-alfabet używany   przez  starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staro nordyckie słowo run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamiętnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu. Runy mogą leczyć choroby i im zapobiegać. Współcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii kształtu.  

Runa Ingwaz należy alfabetu runicznego Futharku Starszego, Germańskiego i drzemie w niej wielki potencjał energetyczny. Za jej pomocą  można  odczytywać przesłania, analizować sytuacje życiowe - czyli wróżyć ale również, przy pomocy talizmanu z runą , dzięki jego energii , wpływać na swoją rzeczywistość - energetyzować przedmioty, wodę , pożywienie, wzmacniać organizm i zwalczać dolegliwości np., ból. Można również neutralizować negatywny wpływ promieniowania radiestezyjnego. 

Działanie magiczne Runy Ingwaz :   

Runa Ingwaz dodaje chroniącej mocy nowemu życiu (ciąża, noworodek, kiełkujące nasiona, młode rośliny, nowe przedsięwzięcia), wspomaga procesy dojrzewania , procesy wzrostu i rozwoju. Runa ta odpręża, usuwa zmęczenie, poprawia pamięć, pomaga schudnąć. Chroni  również przed urokami. Może być używana do eliminacji złudzeń oraz  iluzji.  

Ingwaz pomaga przezwyciężać choroby o podłożu mentalnym oraz dolegliwości skórne. Zwiększa potencję. Podwyższa kreatywność. Podnosi namiętność. Usuwa napięcie. Runa może symbolizować strażnika zdrowego domu i będzie ochraniać rodzinę, umieszcza się ją na końcu magicznych formuł przyciągających pomyślność, gdzie symbolizuje pomyślne zakończenie tego, co zostało zaplanowane, umożliwia koncentrację na najważniejszym zadaniu, można ją wykorzystać do podwyższenia opłacalności przedsiębiorstwa.  

Gdy brakuje nam cierpliwości to należy ją nosić przy sobie, oraz gdy mamy pracę wymagającą systematyczności. 

Wybawia od przeciwności losu, wzmacnia umiejętność kierowania się logiką i doświadczeniem które przeżyliśmy, rozwija dar przekonywania i mądrej argumentacji, ułatwia wywieranie wpływu na innych.  

Facebook