Masz pytanie?

Aqua Aura original - talizman z runą Isa w srebrze.

 

kod towaru

3809 - 0111 - 23

materiał

srebro próby 925

kamień

waga  kamienia:

kryształ aqua aura

3,60 gr.

pochodzenie

stan Arkansas, USA.

waga wyrobu :

9,94 gr.

wielkość wyrobu :

50 x 13x 10 mm.+ kółeczko z krawatką 10 mm.

zawartość srebra w wyrobie :

6,34 gr.

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart. 

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego.

Oferta dotyczy wisiorka bez łańcuszka.

Łańcuszek można dobrać odwiedzając moją kolekcję łańcuszków srebrnych 

Cechy charakterystyczne wyrobu :  

Elegancki wisiorek  - talizman z pięknym,  oryginalnym kryształem górskim aqua aura. Niebieski kryształ anielski - aqua aura , to najbardziej cenny i poszukiwany kryształ górski zmieniany. Swą unikalną , turkusową barwę zawdzięcza napyleniu go warstwą 24 karatowego złota w komorze ciśnieniowej. Uzdrowiciele lubią używać tak przygotowany kryształ, ponieważ łączy on cechy minerału: wzmocnienie organizmu i szlachetnego metalu- złota w postaci ekspansji i energii słonecznej. Unikatowy kryształ, pochodzący z Arkansas w USA , został osadzony w  oprawie z oksydowanego srebra nawiązującą swą surowością do surowości kamienia i ozdobiony magiczną  runą Isa nadającą mu cechy talizmanu. Okucie kamienia jest bardzo solidne, wykonane zostało z ponad 6 gramów srebra próby 925. 

Należy podkreślić ,że jest to kryształ górski surowy , prosto z jaskini , ze wszystkimi atrybutami surowości, takich jak chropowatość , wyszczerbienia oraz różne spękania strukturalne. Często widoczne są również prążki na ściankach , charakterystyczne dla kryształów lemurysyjnych. Takie kryształy górskie surowe, bez żadnych sztucznych wygładzeń oraz poprawek wyglądu , zostają umieszczone w komorze ciśnieniowej gdzie następuje ich uszlachetnienie i zmiana koloru. Po przejściu procesu, kryształy  Aqua Aura  nie przestają być kryształami górskimi  surowymi o wysokich walorach energetycznych podwyższonych jeszcze przez napylenia złota.  

Charakterystyka kamienia. 

Kryształ AQUA AURA.


Kamień „na dobre samopoczucie” .Duchowy kryształ mocy w błękitnym iryzującym , turkusowym kolorze. Jest to alchemiczny kryształ, symbolizujący jedność żywiołów. Pokryty 24 karatowym złotem przybiera barwę błękitną i staje się cudem dla oka i duszy. Jest to prawdziwy klejnot wśród kryształów To kryształ dobrego  samopoczucia . Korzystnie wpływa na naszą aurę i wszystkie zdolności parapsychologiczne, medialne, artystyczne i twórcze. Oczyszcza, wprowadza klimat zaufania i swobody w grupie osób o skrajnie odmiennych poglądach. Wspomaga, zarówno czakrę gardła , jak i serca, łącząc oba w jedno.
Ułatwia komunikację z wewnętrznymi światami. Pomaga usunąć niepotrzebnie dołujące blokady i negatywną energię z naszego otoczenia, a z nas samych i osób uzdrawianych – depresję oraz poczucie smutku i przygnębienia.
Nazywany jest również  królewskim kryształem dlatego, iż zawiera w sobie drobiny prawdziwego złota.  Swą barwą przypomina błękitne szmaragdowe morza południowe i przeglądające się w jego wodach rozgrzane słońce. Łączy w sobie wszystkie cztery żywioły plus eter.
Łączy ze sobą cztery kardynalne znaki zodiaku; Barana (trygon ognia; wysoka temperatura, upal, rozgrzewanie do działania, ochronę), Raka (trygon wody: błękit wody, czucie intuicję), Wagę (trygon powietrza: kryształowo czyste powietrze i harmonię barw, artyzm, sztukę), oraz Koziorożca (trygon ziemi: czysty kryształ kwarcu- ziemi, podstawa, konkretność).
Jest to znany, ceniony minerał. Wspomaga swym dobroczynnym promieniowaniem wielu uzdrowicieli na świecie i ludzi pracujących z aurą, ludzką psychiką, z duszą, uważany za kamień wyższych wibracji. Jest pomostem łącznikiem energii.   
Kamień przydaje mocy i odwagi. Ułatwia porozumienie się pomiędzy ludźmi,  ceniony przez mówców i handlowców. Wspomaga procesy samoregeneracji uzdrowienia światłem, mową, przynosi ulgę w niedomaganiach gardła i serca.
Jest minerałem energetyzującym biopole pojedynczego człowieka, całej grupy osób, oraz pomieszczenia w którym się znajduje. 
Kamień wyciszający emocje, poprawiający nastrój , niezwykle klimatyczny. Radosny. Podnosi poziom energii.
Aqua Aura ułatwia skupienie, wyciszenie, wnosi optymistyczny nastrój, pozwala nam płynąć z życiem i odnaleźć swoją niepowtarzalną drogę wiodącą ku spełnieniu marzeń, bywa, że tych najbardziej absurdalnie niedorzecznych. Jako że jest poprzez złoto przypisany znakowi Lwa, dodaje powagi i ambicji wybranym celom. Sprawia, że nie zastygamy w miejscu, nie popadamy w rutynę, apatię, stany depresyjne, lękowe, nie odpowiadamy biernie na to, co niesie życie, lecz sami kształtujemy nasze przeznaczenie. Aqua Aura to kryształ „płynącego złota” i morza obfitości. Kamień darów duchowych i materialnych. Uznawany za kamień obfitości i anielskiej ochrony.
Według legend starożytni alchemicy produkowali go dla osób które straciły ochotę na miłość i zamknęły się przed życiem ze względu na rozłąkę, czy tęsknotę za osobami nieobecnymi np. zmarłymi bliskimi.
Kryształy (złoto i kryształu kwarcu) umieszczano w miejscach gdzie brakowało światła słonecznego, panowała bieda, czy klęska choroby. Ponoć tylko prawdziwie czysty duchowo – byt – człowiek mógł sprawić, że kamień nawet w ciemnościach świecił błękitno tęczowym światłem, służąc natychmiastowemu uzdrowieniu zarówno ciała jak i duszy. Sprowadzał nowego potomka, drugą połowę, skłaniał ku podróżom, zwłaszcza poza morza, bądź szlakiem wodnym.
Polecany wszystkim tym, którym brak ducha tolerancji, bądź, paradoksalnie kamień przewodników duchowych, pragnących stworzyć aurę nikomu nie czyniącej krzywdy oazę wolności, radości i doskonałości.
Kamień przyjaźni, jednoczący. Znosi bariery, uprzedzenia i przekonania dotyczące przynależności rasowej, uwarunkowań społecznych i pomiędzy ludzkich segregacji wynikających z różnych naturalnych potrzeb ducha i ciała.
Uważa się, że kamień ten ma bardzo wysoką wibrację, przez co używa się go do aktywowania energii innych minerałów. Jego właściwości oczyszczające powodują wydobycie z człowieka jego wewnętrznej energii i blasku.
Pomaga w osiąganiu sukcesu i uwalnianiu się od depresji, napięcia emocjonalnego.
Osoby noszące go przy sobie posiadają magnetyczną wręcz aurę spokoju, dobrostanu i niezwykłej naturalności. 

Charakterystyka talizmanu :

Runy - alfabet używany   przez  starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staro-nordyckie słowo run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamiętnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu. Runy mogą leczyć choroby i im zapobiegać. Współcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii kształtu. 

 Runa isa, eisaz, isaz, is, isar, is, iiz, iss : 

Jest to  jedenasta runa starszego futharku. Związana jest z ukryciem, przeczekaniem. Jej nazwa oznacza lód. Rysunek tej runy, to symbolicznie przedstawiony kryształ.

Runę Isa można przyrównać do lodu skuwającego rzekę na czas zimy, gdy pod nim w zwolnionym rytmie życie toczy się dalej. Woda czeka tylko na wiosnę, kumuluje energię i gdy lód stopnieje, ruszy znów z pełną energią .  Isa jest runą osób obdarzonych poczuciem pogody ducha i cierpliwością, lubiących skupienie i rozmyślania. Potrafią wytrwale dążyć do celu, planując, przygotowując. W obliczu trudnych sytuacji nie uciekają, lecz stawiają im czoło, analizując i rozwiązując je. Umieją poczekać w pogotowiu na odpowiednią okazję i w sprzyjających okolicznościach „zerwać owoc”. Energia Isy jest odwrotna do energii innych run. 

Runa Isa pomaga osiągnąć stan jaki jest celem wszystkich praktyk  medytacyjnych , relaksująco koncentrujących i jogicznych - czyli wycofanie ze świata z zewnętrznego z jego kakofonią dźwięków, bezładem zdarzeń i tempa życia. Taki oczyszczony umysł i patrzenie na otaczający świat z dystansem daje człowiekowi siłę oraz życiową energię. W połączeniu z najmocniejszym kryształem górskim aqua aura z  silnym właściwościami  oczyszczającymi na planie fizycznym  , tworzy talizman niezwykłej skuteczności. 

Facebook