Masz pytanie?

srebrny pierścień artystyczny z cytrynem okazowym

kod towaru

2255 - 2211 - 19

materiał

srebro próby 925

kamień

cytryn naturalny

wielkość korpusu

30 x 18 x 18 mm

waga wyrobu

20,57 gr.

waga srebra w wyr.

13,75 gr.

rozmiar

"17-18" 

 

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart. 

 

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego

 

 

Cechy charakterystyczne wyrobu:

 

Awangardowy, artystyczny    pierścień  z   pięknym, dużym  cytrynem w metaloplastyce srebrnej . Unikatowy kamień naturalny  o typowej żółtej barwie  został osadzony w klasycznej oprawie jubilerskiej  z oksydowanego srebra z elementami metaloplastyki. Kamień jest zjawiskowy, niejednorodny wewnętrznie , pięknie załamujący światło , skrząc się w słońcu. Ma bardzo wyrazistą żółtą barwę i gładką powierzchnie. Kamień jest unikatowy , co czyni wyrób niepowtarzalnym. Kamień został osadzony w bardzo solidnej oprawie z ok. 14 gramów srebra 925. Zarówno piękno kamienia jak i ilość srebra w oprawie czyni wyrób okazałym i  ekskluzywnym.

 

 Charakterystyka kamienia

 

Cytryn to żółto zabarwiona odmiana kwarcu. Jest kamieniem należącym do minerałów rzadkich.  Ze względu na estetyczną, żółtą barwę jest cenionym kamieniem jubilerskim i kolekcjonerskim.

Cytryn wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę, dodaje siły na egzaminach. Ma również właściwości skupiające uwagę i emocje. Jego barwa jest związana ze słońcem, tak więc cytryn jest kamieniem optymizmu i radości, daje ciepło i światło. Pomaga w leczeniu z depresji.

Facebook