Masz pytanie?

kryształ górski w srebrze - odpromiennik osobisty

kod towaru                        : 0598-0104-15

materiał                            : srebro próby 925

kamień                              : kryształ górski

kolor                                 : bezbarwny

waga                                 : 16,0 gr.

wielkość wyrobu                 : 62x50x 11 mm

 

 

Cechy charakterystyczne wyrobu 


Oryginalny wisiorek - talizman  z  dekoracyjnym  kamieniem naturalnym -kryształem górskim , pełniący funkcję odpromiennika osobistego oraz talizmanu. Unikatowe   kryształy naturalne   zostały oprawione w  okucie z oksydowanego srebra ukośnie, w kształcie litery V, co ma swoje znaczenie zarówno w funkcji odpromiennika przy zbieraniu i rozpraszaniu promieniowania jak i talizmanu - w magii kształtu .

Zaostrzone końcówki kryształów mają również znaczenie dla intensywności ściągania szkodliwego promieniowania geopatycznego żył wodnych oraz innych szkodliwych form energetycznych.  Wisiorek  pełniący funkcję ochronną jest jednocześnie elegancką , ręcznie robioną biżuterią artystyczną .

 

Charakterystyka kamienia

Kryształ górski,  to bezbarwny kamień z grupy kwarcu. Nazwa "kryształ" pochodzi od gr. słowa oznaczającego lód, gdyż kamień ten uważano za coś na zawsze zamarzniętego. Odróżnia go od szkła doskonała przewodność ciepła. Kryształ górski przez długi czas pozostanie zimny w naszych rękach, podczas gdy szkło szybko się ogrzeje - w starożytnym Rzymie używany był do chłodzenia rąk.

Kryształ górski , to kamień magiczny - z niebiańskiej wilgoci i najczystszego śniegu rodzi się kryształ pisał rzymski przyrodnik Pliniusz Starszy. Starożytni Grecy uważali,że kryształ górski jest wodą ściętą w lód w wysokich górach. gdzie panują takie mrozy , że powstały lód już nie topnieje pozostawiając swą postać nawet po ogrzaniu.

 

Wielu mineraralogów uważa,że trudno znależć inny minerał - nawet wśród szlachetnych- który można by było porównać pod względem czystości i żywego połysku. Kryształ górski dzięki swej czystości i znacznej twardości ,  od najdawniejszych czasów uzywany był do celów artystycznych. Starożytni Grecy i Rzymianie stosowali kryształ górski do ozdób , pieczęci , wspaniałych rzeżbionych czasz i waz . W czasach nowożytnych również wysoko ceniono wyroby z kryształu górskiego i chętnie gromadzono je w zbiorach świeckich i kościelnych.

Często urody dodają im inkluzje innych materiałów (np. pirytu, rutylu, turmalinu).

Przyporządkowany znakom Zodiaku: Bliźnięta (21.05-21.06), Lew (23.07-23.08), Strzelec (23.11-21.12).

 

Charakterystyka odpromiennika

Promieniowania - pochodzące od podziemnych cieków wodnych, siatki geopatycznej, urządzeń elektrycznych - mające szkodliwy wpływ na organizmy żywe (ludzi, zwierzęta, rośliny), są często bagatelizowane. Skutki działania tych promieniowań mogą objawiać się po wielu latach takimi chorobami jak rak czy choroby zawodowe, np. związane z pracą przy komputerach.

Wiele badań potwierdza, że promieniowanie geopatyczne żył wodnych (stres geopatyczny) i smog elektromganetyczny jest wspólnym czynnikiem w przypadku wielu poważnych i długoterminowych chorób, zaburzeń fizycznych i emocjonalnych takich jak: rak, ogólne znużenie, brak energii, problemy ze snem, bóle głowy, nagła śmierć niemowląt, poronienia i trudna ciąża, trudności z zajściem w ciążę, depresja, problemy z nauką, zaburzenia zachowania, itp.

Jednym z najsilniejszych , naturalnych odpromienników są kryształy górskie.

Odpromiennik osobisty z kryształami naturalnymi neutralizuje negatywne promieniowanie geopatyczne pochodzące od :

  • stref nad ciekami wód wgłębnych zwanych potocznie “żyłami wodnymi”
  • uskoków i deformacji geologicznych (także złóż minerałów)
  • linii wysokiego napięcia i urządzeń elektrycznych
  • częściowo zmniejsza tzw. promieniowanie sieciowe

Ma bardzo silną ,uzdrawiająca energię - noszony przy sobie będzie nas  w kazdej chwili energetycznie wspierać, poprzez oczyszczaniew i harmonizowanie naszej aury.

Odpromiennik osobisty z kryształami naturalnymi wzmacnia i chroni system energetyczny człowieka. Poza tym:

 

- Usuwa negatywne, uporczywe myśli powodujące stany lękowe i depresyjne.
- Oczyszcza aurę z niepozytywnych, pasożytniczych form energetycznych. 
- Działa kojąco na energetyczny ośrodek serca.

 

Charakterystyka talizmanu

 
Na moc talizmanu ma wpływ szczególny dobór materiałów - zastosowane materiały posiadają  unikalne właściwości energetyczne i terapeutyczne. Kryształ górski sam w sobie  rewitalizuje organizm i zwalcza ból głowy ,srebro  od wieków stosowane było do odkażania i szczególnie polecane jest do leczenia i zapobiegania zakażeń bakteryjnych, stanów zapalnych oraz regeneracji tkanek. 

Kształt ukośny V oznacza rozwidlenie dróg.Taki kryształ pokazuje nam,że trzeba podjąć jakąś decyzję.

 

Facebook