Masz pytanie?

wisiorek srebrny z labradorytem błękitnym

kod towaru

0762-2010-15

materiał

srebro próby 925

kamień

labradoryt

kolor

błekitny

waga

36,2 gr.

wielkość wyrobu

47 x 35 x 20 mm

wykonanie

ręczne 100%

 

 

Cechy charakterystyczne wyrobu:

 

Elegancki  wisiorek   z  dużym , pięknym labradorytem naturalnym w klasycznej oprawie jubilerskiej z elementami awangardowymi . Unikatowy,  duży kamień kolekcjonerski ze wspaniałym efektem labradoryzacji, opalizuje intensywnie na błękitno . Pięknie połyskuje na słońcu, zmieniając zabarwienie w zależności od konta padania światła. Efekty opalizujące są również dobrze widoczne przy świetle elektrycznym.  Kamień jest najwyższej klasy , co oznacza,że efekty opalizacji występują na powyżej 80% powierzchni. Efektem tego są wyjątkowo wyraziste lśnienie. Kamień jest niezwykły. Od typowych labradorytów odróżnia go jednokolorowość - opalizuje na niebiesko bez domieszek innych kolorów . Dopiero po drugiej stronie wykazuje różnobarwność - opalizuje na niebiesko - złoto - zielono.  Kamień pochodzi z Madagaskaru. Wyrób w klasycznej formie o nieprzemijającej elegancji,  ekskluzywny i w pełni unikatowy.   

Wisior oferowany jest bez łańcuszka.

 

Charakterystyka kamienia

Labradoryt (labrador , spectrolit) to kamień z grupy skalenia. Jego nazwa pochodzi od kanadyjskiego półwyspu Labrador, gdzie został znaleziony. Wykazuje grę barw w metalicznie lśniących odcieniach. Występuje  najczęsciejw barwach: ciemnoszarej, szaroczarnej i zielonej. Najbardziej charakterystyczne są kamienie z niebieskimi i zielonymi efektami, najcenniejsze z całym widmem. Kamień wykazuje jaskrawą, migotliwą grę barw w odcieniach niebieskich, fioletowych, złocistych, zielonych. Zjawisko to określane jest mianem  labradoryzacji

Własciwości energetyczne

Pole energetyczne kabradorytu oddziaływuje na cechy tworcze i kreatywne człowieka , tak więc jest wskazany dla ludzi poszukujących róznych inspiracji dodając im entuzjazmu. Łączac energię słońca i księżyca pomaga w przetrwaniu ciężkich momentów w życiu , takich jak stresująca praca czy problemy finansowe. 

Właściwości terapeutyczne

- dzialanie antytoksykacyjne i oczyszczajace

- poprawia metabolizm i przemianę materii

- pobudza fizyczną aktywnośc i dodaje energii

- używany do energetyzowania wody pitnej

- używany w medytacji - oddziaływuje na czakrę podstawy i czakrę szyi

znak zodiaku:koziorożec , ryby, wodnik,rak

 

Facebook