strona główna

Severance Decoart - Autorska Pracownia Metaloplastyki Srebra  - specjalizuje się w wykonywaniu biżuterii srebrnej, głownie unikatowej  biżuterii artystycznej oraz unikatowych wyrobów sztuki użytkowej bazującej na technice  metaloplastyki srebrnej . 

Pracownia Artystyczna położona zdala od miejskiego zgiełku w leśnej samotni Mazowieckiego Parku Krajobrazowego jest głeboko związana z otaczającą ją przyrodą , której wpływ jest wyraźnie widoczny w twórczości. W pracowni dokonuje się  mariaż surowej, naturalnej formy srebrnej z elementami kompozycji zaczerpniętymi z natury, stanowiącej niewyczerpane żrodło inspiracji.

Specjalnością pracowni są proste, nowoczesne formy, często wzbogacane o elementy metaloplastyki, przypominające surowe i nieobrobione kawałki metalu , czyniąc wyrób niepowtarzalnym. Specjalizując się  w oprawie  pięknych  kamieni naturalnych w formy srebrne oraz tworzeniu wyrobów sztuki użytkowej ze szkła artystycznego, staram się  aby metaloplastyka służyła jedynie dla podkreślenia naturalnego piękna kamieni i szkła bez ich zbytecznego przytłacznia.

Wszyskie tworzone przedmioty powstają na bazie własnych projektów i ręcznym jednostkowym wykonaniu. Dzięki temu  przedmioty są  jedyne w swoim rodzaju i są  prawdziwie oryginalne. 

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą. 

 
 
srebro artystyczne  unikatowa biżuteria  eleganckie prezenty formy srebrne  piękno  styl