Masz pytanie?

Wisiorek srebrny z kryształem naturalnym cytrynu - talizman z runą Algiz.

 

kod towaru

3895 - 0802 - 24

materiał

srebro  925

kamień

 

waga  kamienia:

cytryn naturalny - kryształ.

4,46 gr.

pochodzenie kamienia:

 

złoże Rio Grande do Sul, Brazylia.

 

waga wyrobu :

9,24 gr.

wielkość wyrobu:

41 x 13 x 11 mm.+ kółeczko z krawatką 10 mm.

zawartość srebra w wyrobie:

4,78 gr.

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart. 

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego.

Oferta dotyczy wisiorka bez łańcuszka.

Łańcuszek można dobrać odwiedzając moją kolekcję łańcuszków srebrnych 

Charakterystyka wyrobu : 

Oryginalny ,lekki   wisiorek artystyczny - talizman z pięknym, rzadkim kryształem naturalnym cytrynu, z runą Algiz. Kryształ pochodzi ze znanego złoża , słynącego z cytrynów  : Rio Grande do Sul w Brazylii  i  jest  naturalny, polerowany. Kryształ jest  jasny , o perfekcyjnej klarowności  oraz widocznymi niejednorodnościami wewnętrznymi , charakterystycznymi dla kryształów naturalnych. Na fasadzie wisiora umieszczono magiczną runę Algiz , nadającą mu cechy talizmanu. Całość tworzy przestrzenną formę srebrną o unikatowym charakterze. Wyrób  całkowicie niepowtarzalny , wykonany w jednym egzemplarzu.  

Charakterystyka kamienia : 

Cytryn to żółto zabarwiona odmiana kwarcu. Jest kamieniem należącym do minerałów rzadkich.  Ze względu na estetyczną, żółtą barwę jest cenionym kamieniem jubilerskim i kolekcjonerskim.

Cytryn wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę, dodaje siły na egzaminach. Ma również właściwości skupiające uwagę i emocje. Jego barwa jest związana ze słońcem, tak więc cytryn jest kamieniem optymizmu i radości, daje ciepło i światło. Pomaga w leczeniu z depresji.  

Charakterystyka talizmanu : 

Runy - alfabet używany   przez  starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staro-nordyckie słowo run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamiętnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu. Runy mogą leczyć choroby i im zapobiegać. Współcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii kształtu. 

Znaczenie runy Algiz :  

Runa  Algiz jest , to runa związana szczególnie z ochroną i jest najsilniejsza w ochronie z całego alfabetu. Tłumaczenie nazwy oznacza samicę łosia, klępę.

 Z runą Algiz wiążą się 3 symbole :  rogi łosia- charakteryzującego siłę , odcisk łapy łabędzia - charakteryzującego wojowniczość oraz człowieka stojącego na ziemi z wyciągniętymi w górę ramionami, czerpiącego  energię kosmiczną  , która  spływa do Ziemi, ukorzeniając człowieka i dając mu siłę.  

Energię tej runy widać wyraźnie, gdy działamy zgodnie z instynktem samozachowawczym, gdy system immunologiczny organizmu walczy z chorobą, gdy stajemy w obronie rodziny i ziemi przed jakąkolwiek agresją. Runa Algiz jest jak Anioł Stróż, który zawsze stoi na straży.

Facebook