Masz pytanie?

kryształ naturalny cytrynu - talizman z runą Ingwaz w srebrze

kod towaru

1507-1310-17

materiał

srebro  

kamień

cytryn- kryształ

kolor

żółty

waga

20,91 gr.

wielkość wyrobu

47 x 23 x 21 mm

zaw. srebra w wyr.

5,94 gr.

 

 

Charakterystyka wyrobu

 

Magiczny talizman z pięknym, rzadkim kryształem naturalnym cytrynu, z runą Ingwaz . Kryształ pochodzi z Madagaskaru i jest całkowicie naturalny, surowy. Kryształ o kolorze ciemno żółtym , lklarownym został oprawiony w oksydowane srebro próby 925. Wybarwienie kryształu  jest wyjątkowo oryginalne - miejscami wpadajace w czerwień, co daje niesamowity efekt - szczególnie na słońcu.  Na fasadzie wisiora umieszczono magiczną runę Ingwaz , nadającą mu cechy talizmanu. Oprawa , wykonana   ze srebra,  jest bardzo solidna - jej wartość współgra z cennością kamienia . Kamień jest surowy , tak więc i oprawa zawiera zamierzone elementy surowości .

 

Charakterystyka kamienia

 

Cytryn to żółto zabarwiona odmiana kwarcu. Jest kamieniem należącym do minerałów rzadkich.  Ze względu na estetyczną, żółtą barwę jest cenionym kamieniem jubilerskim i kolekcjonerskim.

Cytryn wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę, dodaje siły na egzaminach. Ma również właściwości skupiające uwagę i emocje. Jego barwa jest związana ze słońcem, tak więc cytryn jest kamieniem optymizmu i radości, daje ciepło i światło. Pomaga w leczeniu z depresji.

 

Charakterystyka talizmanu

Runy-alfabet używany   przez  starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staronordyckie słowu run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamietnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu.Runy mogą leczyc choroby i im zapobiegac. Wspólcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii ksztaltu.

Runa Ingwaz należy alfabetu runicznego Futharku Starszego, Germańskiego i drzemie w niej wielki potencjał energetyczny. Za jej pomocą  można  odzytywac przesłania, analizowac sytuacje życiowe - czyli wróżyc ale również, przy pomocy talizmanu z runą , dzięki jego energii , wpływac na swoją rzeczywistośc - energetyzowac przedmioty, wodę , pożywienie, wzmacniac organizm i zwalczac dolegliwości np, ból. Można rownież neutralizowac negatywny wpływ promieniowania radiestezyjnego.

 

Działanie magiczne Runy Ingwaz :  

 

Runa Ingwaz dodaje chroniącej mocy nowemu życiu(ciąża, noworodek, kiełkujące nasiona, młode rośliny, nowe przedsięwzięcia), wspomaga procesy dojrzewania , procesy wzrostu i rozwoju. Runa ta odpręża, usuwa zmęczenie, poprawia pamięć, pomaga schudnąć. Chroni  również przed urokami. Może być używana do eliminacji złudzeń oraza iluzji.  

Ingwaz pomaga przezwyciężać choroby o podłożu mentalnym oraz dolegliwości skórne. Zwiększa potencję. Podwyższa kreatywność. Podnosi namiętność. Usuwa napięcie. Runa może symbolizować strażnika zdrowego domu i będzie ochraniać rodzinę, umieszcza się ją na końcu magicznych formuł przyciągających pomyślność, gdzie symbolizuje pomyślne zakończenie tego, co zostało zaplanowane,umożliwia koncentrację na najważniejszym zadaniu, można ją wykorzystać do podwyższenia opłacalności przedsiębiorstwa.  

Gdy brakuje nam cierpliwości to należy ją nosić przy sobie, oraz gdy mamy pracę wymagającą systematyczności.

Wybawia od przeciwności losu, wzmacnia umiejętność kierowania się logiką i doświadczeniem które przeżyliśmy, rozwija dar przekonywania i mądrej argumentacji, ułatwia wywieranie wpływu na innych.

 

Talizman. Na moc talizmanu ma wpływ szczególny dobór materiałów - zastosowane materiały posiadają  unikalne właściwości energetyczne i terapeutyczne. Cytryn  sam w sobie  rewitalizuje organizm i poprawia koncentracje ,srebro  od wieków stosowane było do odkażania i szczególnie polecane jest do leczenia i zapobiegania zakażeń bakteryjnych, stanów zapalnych oraz regeneracji tkanek. Runa Ingwaz ma działanie silnie energetyzujące. W tym talizmanie tkwi potrójna siła.

Facebook