Masz pytanie?

kryształ naturalny cytrynu - talizman z runą Fehu w srebrze

kod towaru

1937-2401-19

materiał

srebro  

kamień

cytryn- kryształ

kolor

żółty

waga

12,72 gr.

wielkość wyrobu

50 x 18 x 18 mm

zaw. srebra w wyr.

4,19 gr.

 (1854)

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart. 

 

Srebro własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego 

Oferta dotyczy wisiorka bez łańcuszka.

Zapraszam do zapoznania się z kolekcją łańcuszków srebrnych

 

Charakterystyka wyrobu

 

Magiczny talizman- zawieszka  z pięknym, rzadkim kryształem naturalnym cytrynu, z runą Fehu. Kryształ pochodzi z Madagaskaru i jest całkowicie naturalny, surowy. Kryształ o kolorze jasno żółtym , lekko matowym został oprawiony w oksydowane srebro próby 925.  Na fasadzie wisiora umieszczono magiczną runę Fehu , nadającą mu cechy talizmanu. Oprawa , wykonana   ze srebra,  jest bardzo solidna - jej wartość współgra z cennością kamienia . Kamień jest surowy , tak więc i oprawa zawiera zamierzone elementy surowości .

 

Charakterystyka kamienia

 

Cytryn to żółto zabarwiona odmiana kwarcu. Jest kamieniem należącym do minerałów rzadkich.  Ze względu na estetyczną, żółtą barwę jest cenionym kamieniem jubilerskim i kolekcjonerskim.

Cytryn wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę, dodaje siły na egzaminach. Ma również właściwości skupiające uwagę i emocje. Jego barwa jest związana ze słońcem, tak więc cytryn jest kamieniem optymizmu i radości, daje ciepło i światło. Pomaga w leczeniu z depresji.

Charakterystyka talizmanu

Runy-alfabet używany   przez  starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staro-nordyckie słowu run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamiętnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu.Runy mogą leczyć choroby i im zapobiegać. Współcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii kształtu.

 Runa Fehu jet pierwszą literą alfabetu runicznego Futharku Starszego, Germańskiego i drzemie w niej największy potencjał energetyczny. Za jej pomocą można  odczytywać przesłania, analizować sytuacje życiowe - czyli wróżyć ale również ,przy pomocy talizmanu z runą , dzięki jego energii , wpływać na swoją rzeczywistość - energetyzować przedmioty, wodę , pożywienie, wzmacniać organizm i zwalczać dolegliwości np, ból. Można również neutralizować negatywny wpływ promieniowania radiestezyjnego.

Działanie magiczne runy Fehu: energetyzuje wzmacnia organizm i przyciąga powodzenie finansowe. Generuje posiadanie, powodzenie, bogactwo i hojność.

zastosowanie magiczne - do ochrony stanu posiadania,powiększania stanu posiadania , umacniania pozytywnych relacji i odnawiania starych przyjaźni.

Facebook