Masz pytanie?

Wisiorek srebrny z kryształem naturalnym cytrynu - talizman z runą Fehu.

 

kod towaru

3896 - 0802 - 24

materiał

srebro  925

kamień

 

waga  kamienia:

cytryn naturalny - kryształ.

5,42 gr.

pochodzenie kamienia:

złoże Rio Grande do Sul, Brazylia.

waga wyrobu :

10,42 gr.

wielkość wyrobu:

41 x 13 x11 mm.+ kółeczko z krawatką 10mm.

zawartość srebra w wyrobie:

5,00 gr.

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart. 

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego.

Oferta dotyczy wisiorka bez łańcuszka.

Łańcuszek można dobrać odwiedzając moją kolekcję łańcuszków srebrnych 

Charakterystyka wyrobu : 

Oryginalny ,lekki   wisiorek artystyczny - talizman z pięknym, rzadkim kryształem naturalnym cytrynu, z runą Fehu. Kryształ pochodzi ze znanego złoża , słynącego z cytrynów  : Rio Grande do Sul w Brazylii  i  jest  naturalny, polerowany. Kryształ jest  jasny , o perfekcyjnej klarowności  oraz widocznymi niejednorodnościami wewnętrznymi , charakterystycznymi dla kryształów naturalnych. Na fasadzie wisiora umieszczono magiczną runę Fehu , nadającą mu cechy talizmanu. Całość tworzy przestrzenną formę srebrną o unikatowym charakterze. Wyrób  całkowicie niepowtarzalny , wykonany w jednym egzemplarzu.  

Charakterystyka kamienia : 

Cytryn to żółto zabarwiona odmiana kwarcu. Jest kamieniem należącym do minerałów rzadkich.  Ze względu na estetyczną, żółtą barwę jest cenionym kamieniem jubilerskim i kolekcjonerskim.

Cytryn wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę, dodaje siły na egzaminach. Ma również właściwości skupiające uwagę i emocje. Jego barwa jest związana ze słońcem, tak więc cytryn jest kamieniem optymizmu i radości, daje ciepło i światło. Pomaga w leczeniu z depresji.  

Charakterystyka talizmanu : 

Runy - alfabet używany   przez  starożytne ludy germańskie. Używany również w obrzędach magicznych. Staro-nordyckie słowo run oznacza tajemnicę. Runy to magiczny alfabet , który według skandynawskich wierzeń pochodzi od boga Odyna. Runy od niepamiętnych czasów były środkami na odpędzanie złych mocy, odczytywania przyszłości oraz zapewnienia sobie dobrego losu. Runy mogą leczyć choroby i im zapobiegać. Współcześnie, runy należą do systemów magicznych opierających się na energii kształtu. 

Runa Fehu jet pierwszą literą alfabetu runicznego Futharku Starszego, Germańskiego i drzemie w niej największy potencjał energetyczny. Za jej pomocą  można  odczytywać przesłania, analizować sytuacje życiowe - czyli wróżyć ale również, przy pomocy talizmanu z runą , dzięki jego energii, wpływać na swoją rzeczywistość - energetyzować przedmioty, wodę , pożywienie, wzmacniać organizm i zwalczać dolegliwości , ból. Można również neutralizować negatywny wpływ promieniowania radiestezyjnego.

Działanie magiczne runy Fehu: energetyzuje wzmacnia organizm i przyciąga powodzenie finansowe. Generuje posiadanie, powodzenie, bogactwo i hojność.

zastosowanie magiczne - do ochrony stanu posiadania, powiększania stanu posiadania , umacniania pozytywnych relacji i odnawiania starych przyjaźni. 

Facebook