Masz pytanie?

Srebrny wisior artystyczny z cytrynem naturalnym.

 

kod towaru

2411 - 1804 - 20

materiał

srebro próby 925

kamień

cytryn

kolor

żółty

waga:

19,42 gr.

wielkość wyrobu:

średnica   38 mm.

wysokość 18 mm.

zawartość srebra w wyrobie:

13,19 gr.

 

 

Wyrób oryginalny, sygnowany  znakiem Pracowni Autorskiej Severance Decoart.  

Srebro próby 925 , własnego wytopu , bez zawartości niklu i innych dodatków , potwierdzone cechą Urzędu Probierczego. 

Oferta dotyczy wisiora bez łańcuszka. 

Łańcuszek można dobrać odwiedzając moją kolekcję łańcuszków srebrnych 

 

zapraszam do zapoznania się z szerszą ofertą cytrynów z zakładce : ametysty i cytryny

 

Cechy charakterystyczne wyrobu

Awangardowy  wisior artystyczny z dekoracyjnym, świetlistym kamieniem naturalnym - cytrynem okazowym . Unikatowy kamień , w większości przezroczysty , o pięknej , delikatnie żółtej barwie z przebarwieniami, został osadzony w koszyku z surowego srebra i umieszczony w wypolerowanej na wysoki połysk czaszy srebrnej z fakturą powierzchni intensyfikującej odblask światła. Umieszczenie przezroczystego , niejednorodnego żółtego kamienia , załamującego promienie świetlne,  w środku zwierciadła wklęsłego z setkami mini zwierciadełek na powierzchni, daje niesamowity efekt - cała tarcza rozświetla się na żółto. Kamień jest unikatowy, zjawiskowy a oprawa podkreśla jego przestrzenną formę, świetlistość i wielobarwność. Jest to duży , ekskluzywny wisior , zawierający w oprawie ponad 13 gramów srebra próby 925 .Wisiorek jest wyrobem unikatowej biżuterii artystycznej przeznaczony dla odbiorcy z indywidualnym podejściem do sztuki, pragnącym posiadać  wyrób niepowtarzalny. 

Charakterystyka kamienia :

Cytryn to żółto zabarwiona odmiana kwarcu. Jest kamieniem półszlachetnym i   należy do minerałów rzadkich.  Ze względu na estetyczną, żółtą barwę jest cenionym kamieniem jubilerskim i kolekcjonerskim.

Cytryn wzmaga pewność siebie, samoakceptację i poczucie własnej wartości. Ułatwia naukę, dodaje siły na egzaminach. Ma również właściwości pomagające skupiać uwagę i  kontrolować emocje. Jego barwa jest związana ze słońcem, tak więc cytryn jest kamieniem optymizmu i radości, daje ciepło i światło. Pomaga w leczeniu z depresji.

Cytryn jest kamieniem, który sprzyja utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej oraz satysfakcji z życia zawodowego. Energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko. Ogólnie Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich osób przedsiębiorczych, które czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach potrzebna jest odwaga, siła przebicia, zdolności przekonywania, logiczne myślenie i silna motywacja wewnętrzna. Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. 
 
Cytryn jest także kamieniem dobrobytu. Przyciąga wiele dobrych okazji czy zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy czy w wyjściu z kryzysu finansowego.


Cytryn wg medycyny niekonwencjonalnej :


•    Podwyższa zdolności regeneracyjne organizmu w czasie choroby.
•    Zwany jest kamieniem anty-cukrzycowym - wspomaga wydzielanie insuliny, reguluje pracę trzustki i wątroby.
•    Poprawia system krążenia, pracę gruczołów limfatycznych i komórek mózgowych.
•    Usprawnia pracę systemu trawiennego, reguluje przemianę materii, łagodzi dolegliwości żołądkowe i jelitowe.
•    Obniża wysoki poziom cholesterolu we krwi.
•    Niweluje zawroty głowy, łagodzi migreny.
•    Umożliwia szybkie zaśnięcie i zdrowy, mocny sen. 

Facebook